Екскурсія "Ексклюзивний Чернігів"

За підтримки Первинної профспілкової організації співробітників університету відбулася екскурсія "Ексклюзивний Чернігів" по м. Чернігову.

Співробітники університету разом зі своїми родинами здійснили пішохідну екскурсію по Державному архітектурно-історичному заповіднику “Чернігів Стародавній”, перлинами якого є: Спасо-Преображенський кафедральний собор XI ст., Борисоглібський собор 1097–1123рр., П’ятницька церква XII- XIII ст., Катерининська церква 1715 р., Чернігівський елітний Колегіум 1700 р., будинок полкової канцелярії пана полковника Якова Лизогуба 1690 р.

У другій частині екскурсії співробітники університету відвідали Троїцько – Іллінський монастир XI-XVII ст. та спустилися до Антонієвих печер, в яких розбудована найбільша підземна церква в Україні.

Під час екскурсії екскурсанти дізналися про історію міста та основні етапи його розбудови.

Всі учасники екскурсії отримали задоволення від знайомства з історичними пам’ятками архітектури м. Чернігів, а сама екскурсія залишила багато позитивних емоцій та вражень.