Вступ науково-мистецької спільноти факультету дизайну до лав Національної спілки художників України

21 жовтня 2021 року в Центральному будинку художника відбулись загальні збори Ради Національної спілки художників України (НСХУ).

За поданням бюро секції критики та мистецтвознавства НСХУ та за рекомендацією її голови – доктора мистецтвознавства професора О.О. Роготченка, до вступу в члени секції були представлені кандидатури науковців у сфері мистецтва та дизайну факультету дизайну:

• Колосніченко М.В., д.т.н., професора, декана факультету дизайну,
  • Колісник О.В., д.філ. н., професора кафедри рисунку та живопису,
  • Кротової Т.Ф., д.мист., професора кафедри художнього моделювання костюма,
  • Остапенко Н.В., д.т.н., професора, завідувача кафедри ергономіки і дизайну,
  • Пашкевич К.Л., д.т.н., професора кафедри ергономіки і дизайну,
  • Чупріної Н.В., д.мист., професора кафедри художнього моделювання костюма.

За давньою мистецькою традицією та згідно із Статутом НСХУ з 08 по 25 жовтня в Центральному будинку художника проходила виставка творів художників і обговорення робіт мистецтвознавців – кандидатів на вступ до НСХУ.

Мистецтвознавчі друковані видання представників факультету дизайну були презентовані на виставці окремими стендом та викликали живий інтерес членів правління Ради НСХУ та голів обласних, міських регіональних організацій Спілки.

Вітаємо науково-мистецьку спільноту факультету дизайну зі вступом до лав Національної спілки художників України!