Відвідування музею студентами факультету ХБТ

З метою поглибленого вивчення дисципліни Українська та зарубіжна культура за рекомендацією викладачів кафедри філософії та культурології студенти-першокурсники факультету хімічних та біофармацевтичних технологій разом зі своїм куратором відвідали музей «Кирилівська церква». На цій екскурсії студенти мали змогу детальніше ознайомитись з комплексом фрескового живопису Кирилівської церкви - одним з найповніших і художньо довершених ансамблів давньоруського монументального мистецтва ХІІ ст., а також із життям Михайла Врубеля та його творчістю. Найбільшу зацікавленість викликали роботи “Зішестя Святого Духа” та “Цар-Космос”, а також образ Богоматері, втілений в іконі мармурового іконостасу, що особливо зворушливо передають глибину таланту і почуттів цієї непересічної особистості.