ПЕРШІ ВИПУСКНИКИ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ В КИТАЇ УСПІШНО ЗАХИСТИЛИ МАГІСТЕРСЬКІ РОБОТИ

В останні дні 2021 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності "Промислова фармація". Це 18 студентів, яких можна назвати "першопрохідцями". Вони успішно підготовили й захистили магістерські роботи та завершили навчання за спільною програмою. Це перші випускники першого в Україні спільного українсько-китайського Київського інституту, створеного у партнерстві з Технологічним університетом Цілу (Китайська Народна Республіка, провінція Шандун).

Підтвердженням успішності роботи спільного Київського інституту є не лише факт своєчасного захисту магістерських робіт, а й їх високий рівень виконання, що був забезпечений завдяки плідній співпраці китайських студентів з науковими керівниками з України та Китаю.

Вітаємо увесь колектив з цією визначною подією. Вона свідчить про  інтернаціоналізацію науки і освіти та підвищення міжнародного статусу КНУТД на міжнародному освітньому ринку.

03.01.2022