43-Я МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ВЗУТТЯ, ШКІРГАЛАНТЕРЕЇ, ХУТРА ТА КОМПЛЕКТУЮЧИХ «LEATHER&SHOES»

Київський національний університет технологій та дизайну 25–28 січня 2022 року бере участь у 43-й Міжнародній спеціалізованій виставці взуття, шкіргалантереї, хутра та комплектуючих «Leather&Shoes» (https://www.artexpo.ua/) Броварський проспект, 15. Міжнародний виставковий центр. Павільйон 2. (стенд 2D08).

В рамках заходу 27 січня 2022 р. об 11.30 відбудуться презентація робіт, нагородження учасників та переможців студентського творчого конкурсу «Шопер-Duzhe eco. Duzhe fashion». Учасники півфіналу та переможці отримають нагороди від ініціатора конкурсу – співзасновника ТОВ «ТК-ХАБ» та бренда «ТаКа SUMKA» Олександра Соколовського та ректора Київського національного університету технологій та дизайну Івана Грищенко.

Під час проведення виставки на стенді Київського національного університету технологій та дизайну відбуватимуться демонстраційні майстер-класи «BY CUSTOM».

Уперше в рамках проведення виставки 27.01.2022 р. відбудуться лекторії «SPEAK UP» за участю представників бізнесу та науково-педагогічних працівників університету.

13.30–14.00. Тема: «Презентація сучасних систем автоматизованого проектування верху взуття та оснастки». Спікер – Лілія Чертенко, канд. техн. наук, доцент кафедри конструювання та технології виробів зі шкір (КНУТД).

14.00–14.30. Тема: «Масштабування прямих продажів на прикладі взуттєвої фабрики Palaris». Спікер – Юрій Павлік, керівник підприємства «Palaris».

14.30–15.00. Тема: «Bespoke: індивідуальний дизайн, кращі традиції та особливості виготовлення взуття ручної роботи». Спікер – Тимофій Липський, канд. техн. наук, власник торгової марки «LITINI», асистент кафедри конструювання та технології виробів зі шкір (КНУТД).

15.00–15.30. Тема: «Продукти для професійної обробки натуральної шкіри». Спікер – Ольга Ковч, директор-технолог компанії «FENICE».

15.30–16.00. Тема: «Імпорт та продаж шкірсировини, фурнітури та комплектуючих для виготовлення взуття, одягу, галантерейних виробів. Спікер – Ігор Горобцов, директор, співвласник компанії «АлігоГРУП».

16.00–16.30. Тема: «Презентація способу отримання біомедичного колагену з недублених відходів шкіряної промисловості». Спікер – Ольга Юнгін, канд. біолог. наук, доцент кафедри біотехнології, шкіри та хутра (КНУТД).