УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КНУТД У ЖУРІ КОНКУРСУ «КРАЩА ІГРАШКА 2022»

Науково-педагогічних працівників факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну часто запрошують експертами та членами журі конкурсів різного рівня. Четвертий рік поспіль до складу журі Національного конкурсу дитячої іграшки «Краща іграшка», що відбувається у рамках Міжнародної виставки дитячих товарів BABY EXPO, входять представники Університету. 11 лютого 2022 року доценти кафедри ергономіки і дизайну Ірина Приходько-Кононенко та Олена Герасименко оцінювали роботи і визначали переможців з-поміж багатьох робіт, представлених на конкурсі: іграшок для навчання та розвитку, настільних ігор, сюжетних та технічних іграшок, конструкторів, ігрового обладнання тощо українських виробників. Метою започаткування конкурсу є сприяння нашим виробникам у просуванні достойної дитячої ігрової продукції, поліпшенні її якості та збереженні національних традицій.

Бажаємо всім учасникам конкурсу «Краща іграшка» подальшого розвитку та процвітання!