ВИПУСКНИКИ ІНСТИТУТУ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВІДБУДОВУЮТЬ ІНФРАСТРУКТУРУ УКРАЇНИ

Випускник Інституту інженерії та інформаційних технологій спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Вадим Воробей, співробітник компанії «ДТЕК Київські регіональні електромережі», бере активну участь у відновленні інфраструктури нашої країни.

Фахівці ДТЕК «Київські регіональні електромережі» на 100 % повернули світло в міста і селища Київської області, звільнені від окупантів 2 квітня 2022 року. Електроенергія подана у 600 населених пунктів у домівки 260 тисяч родин. Це критично важливо для відновлення нормального життя в області. Енергетики доклали максимум зусиль для того, щоб роботи було виконано за 45 днів. Це на  15 днів швидше ніж планувалось.

Пишаємось нашими випускниками і бажаємо їм професійних успіхів у відбудові України.