ІЗ ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ!

У першу неділю вересня кафедра підприємництва та бізнесу традиційно відзначає День підприємця!

Підприємництво та молодість – дуже близькі та невід’ємні поняття, підприємець – це людина, яка має практичну кмітливість, здатність активно діяти, яка наполегливо долає труднощі та цілеспрямовано йде до здійснення поставленої мети!

Бути підприємцем – це свобода, перспектива, особистий розвиток, самореалізація, створення власної команди для досягнення визначених цілей!

Сьогодні з нами – свято відзначають і студенти першого курсу кафедри підприємництва та бізнесу!

Наші першокурсники поділилися думками, щодо обраної спеціальності.

Ми щиро вітаємо з Днем підприємця усіх наших ініціативних, наполегливих та енергійних студентів кафедри підприємництва та бізнесу. Ви завжди були і є надійною опорою нашого університету, а також нашої країни!

Навіть в умовах війни, ми переконані, що ваші мрії щодо майбутньої професії здійсняться, ми зробимо усе можливе для розвитку у вас підприємницьких знань, умінь і навичок, формування впевненості, креативності, мотивуємо бути гнучкими та швидко адаптуватися до нових викликів!

Разом наближаємо Перемогу України!