КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ КНУТД

19 вересня у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася Конференція студентського самоврядування.

До складу конференції увійшли делегати від кожної академічної групи. Головуючим конференції було обрано студента Факультету управління та бізнес-дизайну, в. о. голови студентського самоврядування Олександра Бабака.

В університеті розпочалася підготовка до виборів голів студентського самоврядування факультетів, інститутів, університету та гуртожитків.

Традиційно, було обрано студентську центральну виборчу комісію та контрольно-ревізійну комісію.

За результатами обговорення та голосування до складу студентської Центральної виборчої комісії увійшли студенти:

1. Денис Вер’яненков (БДі-2-20).

2. Дарина Митчик (БВМ-22).

3. Дар'я Ядрова (БІТ-20).

4. Тетяна Сінькевич (БПУА-21).

5. Поліна Каріна (БДК-1-22).

6. Анна Глухманюк (БСАУ-22).

7. Ярослав Чижов (БДГ-4-22).

8. Єлизавета Мирошниченко (БАМ-2-21).

Бажаємо студентській ЦВК  успіху у проведенні виборів голів студентського самоврядування факультетів, інститутів, університету та гуртожитків.

До складу контрольно-ревізійної комісії увійшли студенти:

1. Ярослав Скоренко (БТУР-22).

2. Ярослав Соболь (БА-22).

3. Олександр Білошкура (БІП-22).

4. Марія Каріна (БВМ-22).

5. Віталій Паланюк (БППК-22).

Наприкінці Конференції делегати розглянули  план роботи студентського самоврядування КНУТД на новий навчальний рік.

Дякуємо всім учасникам конференції за участь та вашу активність!