ДЕБАТИ МІЖ КАНДИДАТАМИ НА ПОСАДИ ГОЛІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ФАКУЛЬТЕТІВ, ІНСТИТУТІВ ТА УНІВЕРСИТЕТУ

26 вересня студентська Центральна виборча комісія КНУТД завершила процес прийняття заяв на посади голів студентського самоврядування факультетів, інститутів та університету.

27 вересня відбулись дебати між кандидатами на посади голів студентського самоврядування. Кожен кандидат розповів про себе, представив свій план роботи у студентському самоврядуванні та відповів на всі запитання присутніх.

СПИСОК ЗАРЕЄСТРОВАНИХ КАНДИДАТІВ:

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування університету:

1. Бабак Олександр Русланович, група БМРск-21.

2. Давиденко Андрій Русланович, група БФ-1-20.

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету дизайну:

1. Турченюк Анна Василівна, група БДі-2-20.

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету мистецтв і моди:

1. Арендар Каріна Михайлівна, група БШ-20.

2. Кушнірук Юлія Андріївна, група БШ-21.

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій:

1. Захарченко Ярослава Валентинівна, група БІТ-1-19.

2. Постоєнко Марія Олексіївна, група БІТ-1-19.

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету хімічних та біофармацевтичних технологій:

1. Зосімчук Ольга Миколаївна, група БТЕ-19.

2. Лупан Катерина Олександрівна, група ББТ-19.

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету культурних і креативних індустрій:

1. Нікачало Крістіна Анатоліївна, група БАМП-1-21.

2. Сльозкіна Дарина Вячеславівна, група БГР-2-20.

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування факультету управління та бізнес-дизайну:

1. Гордієнко Олександра Сергіївна, група БМР-1-20.

2. Холявко Інна В’ячеславівна, група БМТБ-1-21.

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування інституту інженерії та інформаційних технологій:

1. Коновальчук Ілля Іванович, група БЕМ-21.

Кандидати на посаду голови студентського самоврядування інституту права та сучасних технологій:

1. Клименко Марія Сергіївна, група БП-1-20.

2. Рибак Нікіта Сергійович, група БФР-19.

Вибори на посади голів студентського самоврядування факультетів, інститутів та університету відбудуться 29 вересня 2022 року  у холі актової зали четвертого корпусу.

Запрошуємо студентів взяти участь у голосуванні та бажаємо успіху кандидатам!