Старт навчання в аспірантурі і докторантурі Київського національного університету технологій та дизайну – 2022

27 вересня 2022 року відбулась зустріч керівника Міжнародного інституту аспірантури і докторантури к.т.н., доц. Світлани Арабулі з аспірантами та докторантами 2022 року вступу. Керівник від імені ректора д.е.н., проф., академіка НАПН України Івана Грищенка привітала аспірантів і докторантів з початком нового етапу в їх житті, який відкриває молодим науковцям нові горизонти і перспективи.

В 2022 році наукова спільнота Київського національного університету технологій та дизайну поповнилась 88 аспірантами та 6 докторантами. Набір в аспірантуру і докторантуру триває!

Під час зустрічі к.т.н., доц. Світлана Арабулі ознайомила аспірантів і докторантів з тими завданнями, які вони повинні вирішити протягом періоду навчання в аспірантурі і докторантурі, з особливостями підготовки на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти та з основними положеннями Кодексу академічної доброчесності Київського національного університету технологій та дизайну.

Бажаємо успіхів аспірантам і докторантам!