ФІНАЛ КОНКУРСУ ЕСКІЗІВ БЕРЦІВ «UNDEFEATED TRIDENT» ВІД КОМПАНІЇ «YANTEX DESIGN LAB» СПІЛЬНО З ALEN GROUP

Компанія «Yantex design lab» спільно з Alen Group провели конкурс ескізів берців «UNDEFEATED TRIDENT». 2 листопада 2022 року відбулося вручення дипломів фіналістам та призів переможцям конкурсу «Undefeated Trident».

Конкурс, присвячений розробці нових стильних і патріотичних моделей берців для наших захисників – це актуальна та дуже важлива справа!

Варто зазначити, що ескізи берців мають трансформуватися в реальні моделі, готові до впровадження у виробництво.

Переможці «Undefeated Trident», окрім отриманих призів, мають унікальну можливість розробити й виготовити власні моделі берців на базі підприємства – організатора конкурсу. Це новий виклик, новий рівень відповідальності, що також мотивує і надихає переможців!

Щиро дякуємо організаторам конкурсу – Олександру Шпачинському та Яніні Маляр за такий світлий момент позитиву в такий зовсім нерадісний для всіх нас період. І хоча виробникам сьогодні дуже скрутно, вони зробили для наших студентів маленьке Cвято! Щира Вам подяка! Разом до перемоги!