ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАУКИ В ІМ’Я МИРУ І РОЗВИТКУ

Шановні представники наукової спільноти!

Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру і розвитку – це свято, яке підкреслює важливість науки в повсякденному житті та необхідність залучення широкої громадськості до сучасних проблем, пов’язаних із наукою.

В умовах повномасштабної війни рф вітчизняна наука, незважаючи на труднощі та завдяки наполегливій праці  вчених Київського національного університету технологій та дизайну має сучасні наукові школи та відомі інноваційно-технологічні розробки. Високий професіоналізм наших вчених високо цінується у всьому світі. Щоденна наполеглива праця наших вчених робить важливий внесок у розвиток суспільства, адже впровадження нових технологій, концепцій та наукових досягнень сприятиме зміцненню вітчизняної економіки її відновленню та підвищенню добробуту народу України.

Сердечно вітаємо вас з Всесвітнім днем науки в ім’я миру і розвитку!

Бажаємо кожному з Вас миру, міцного здоров'я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових відкриттів на славу Науки та України!

З повагою,

Ректор                                                                       Іван ГРИЩЕНКО