КОЛЕКТИВ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ ЩИРО ВІТАЄ СВОГО КЕРІВНИКА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Свій день народження Ви зустрічаєте у розквіті творчих сил, нових планів і задумів. Ваша трудова діяльність присвячена вихованню студентської молоді, викладацькій та науковій роботі. Своїм умінням працювати з людьми, аналізувати і оцінювати їхню роботу Ви заслужили великий авторитет і глибоку довіру викладачів і студентів.

Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант організатора, помножений на велике бажання робити людям добро, став запорукою Вашого успіху.

Шановний Іване Михайловичу, бажаємо Вам щастя і міцного здоров'я, невпинного руху вперед, та оптимізму, безмежної енергії та наснаги у Вашій відповідальній та благородній справі, сімейної злагоди і достатку, родинного затишку і любові Ваших рідних, близьких та друзів! Нехай завжди на Вашому небосхилі буде мирне небо і буде тепло від усмішок та щирої шани!

З глибокою повагою, від щирого серця!!!