Верховна Рада нагородила науковців Київського національного університету технологій та дизайну

Голова Верховної ради України Руслан Стефанчук вручив дипломи і відзнаки молодим вченим – Лауреатам Премії Верховної Ради України  і Лауреатам іменних стипендій Верховної Ради України для молодих вчених-докторів наук. Вручення відбулося у Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, що щороку  відзначається 10 листопада.

Серед нагороджених науковців КНУТД:

доктор економічних наук, професор Лауреат премії Верховної Ради України молодим вченим Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна;

доктор економічних наук, професор Лауреат премії Верховної Ради України молодим вченим  Ніфатова Олена Михайлівна;

доктор технічних наук, доцент Стипендіат Верховної Ради України молодого вченого-доктора наук Редько Яна Володимирівна.

Вітаємо і бажаємо нашим науковцям нових звитяг!!!

Докладніше за посиланням: https://www.rada.gov.ua/news/Top-novyna/230065.html