Вітаємо стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих вчених та стипендіата Президента України Київського національного університету технологій та дизайну

Відповідно до постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 04 листопада 2022 року№ 6 призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Серед стипендіатів – науковці факультету управління та бізнес-дизайну та факультету дизайну: доктор економічних наук, професор Лауреат премії Верховної Ради України молодим вченим Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна, доктор мистецтвознавства, професор, Лауреат Національної премії України імені Бориса Патона Колосніченко Олена Володимирівна доктор економічних наук, доцент Шкода Мар’яна Сергіївна.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25 жовтня 2022 року № 952 призначено академічну стипендію Президента України аспіранту факультету дизайну Процику Богдану Олександровичу

Вітаємо шановних колег!!!

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3Uo0rUY