Підсумки Першого Всеукраїнського студентського конкурсу з розроблення web-сторінок «WEB-ТЕХНОЛОГ»

18 листопада 2022 р. відбулось підведення підсумків Першого Всеукраїнського студентського конкурсу з розроблення web-сторінок «WEB-ТЕХНОЛОГ». Мета конкурсу – реалізація творчого потенціалу студентів в ІТ-індустрії і створення умов для зміцнення й розвитку зв’язків між творчою молоддю України, інших факультетів і спеціальностей КНУТД та коледжів.

У конкурсі взяли участь студенти факультетів мехатроніки та комп’ютерних технологій, дизайну, мистецтв та моди, навчально-наукового інституту інженерії та інформаційних технологій Київського національного університету технологій та дизайну, Київського фахового коледжу прикладних наук.

Конкурс відбувався двома етапами: відбірковим та фінальним.

На розгляд журі в першому етапі конкурсу було представлено 28 робіт. Усі роботи оцінювали за відповідними критеріями: контент, візуальна привабливість та креативність, оригінальність застосованих ІТ-технологій.

До другого, фінального етапу конкурсу, було відібрано 6 робіт, з числа яких було вирішено надати одне перше місце, два других та три третіх місця.

Визначення переможців конкурсу здійснювало професійне і компетентне журі до складу якого ввійшли науково-педагогічні працівники КНУТД і провідні фахівці в сфері web-технології та web-дизайну, а саме:

В. М. Павленко – декан факультету МКТ;

Т. І. Астістова – координатор конкурсу, доцент кафедри комп’ютерних наук;

В. Ю. Щербань – завкафедри комп’ютерних наук;

В. В. Скідан – завкафедри інформаційних та комп’ютерних технологій;

А. П. Дубрівна – завкафедри цифрового мистецтва;

О. В. Колісник – професор кафедри графічного дизайну.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!

студентка Факультету дизайну

Анна Гришко, Бдр 4-20,

«Дизайн марок в умовах повномасштабної війни в Україні».

поділили студенти Факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій:

Валентин Лапа, БІТск-21, «Спорт»;

Андрій Святенко, БІТск-22, «Комп’ютерна гра».

Дмитро Маслєнков, БІТск -22, «Портфоліо»;

Дар’я Ядрова, БІТ -1-20, «П’ять найкращих фільмів десятиріччя»;

Владислав Юхновський, БІТск-22, «Великі фотографи століття».

Усі призери конкурсу отримали подарунки від співорганізатора конкурсу: