КРУГЛИЙ СТІЛ КАФЕДРИ ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ «ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПРАВО»

13 грудня 2022 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся круглий стіл кафедри приватного та публічного права зі стейкхолдерами з числа академічної спільноти, роботодавців, здобувачів вищої освіти, який був присвячений громадському обговоренню освітньо-наукової програми «Право» третього рівня вищої освіти.

Від університету в заході взяли участь директор Інституту права та сучасних технологій, кандидат економічних наук, доцент Тетяна Власюк,  члени робочої групи із розроблення освітньо-наукової програми (Дем’янчук Ю.В., Олійник А.Ю., Коваленко І.А., Грищенко А.Л.), науково-педагогічні працівники (Коваль О.М., Фастовець Н.В., Кипич І.В.) та аспіранти (Возний М.В., Дасюк В.В., Єфіменко В.Д., Полат І.В.) кафедри, що навчаються за цією освітньо-науковою програмою.

Модератором круглого столу виступив завідувач кафедри приватного та публічного права, гарант освітньо-наукової програми «Право», доктор юридичних наук, професор Юрій Оніщик.

В обговоренні взяли участь стейкхолдери від академічної спільноти: Наталія Литвин, професор кафедри службового та медичного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор; Олександр Світличний, професор кафедри цивільного та господарського права Національного університету біоресурсів і природокористування, доктор юридичних наук, професор; Наталія Атаманчук, провідний науковий співробітник відділу дослідження проблем взаємодії держави і громадянського суспільства Київського регіонального центру Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, доцент; Костянтин Шкарупа, провідний науковий співробітник Науково-дослідного інституту публічного права, доктор юридичних наук, старший дослідник.

До обговорення освітньо-наукової програми «Право» долучилися також стейкхолдери від роботодавців: Олександр Долгий, заступник начальника відділу розроблення та забезпечення програм підвищення кваліфікації Центру професійного розвитку публічних службовців Української школи урядування, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник; Олександр Риженко, директор ТОВ «Юридичне бюро «Феміда», адвокат, кандидат юридичних наук; Олексій Шишкін, директор ТОВ «ФЕМІДА ЛАЙН», адвокат; Єгор Левада, старший юрист міжнародного технічного проекту Pravo-Justice, адвокат; Віктор Єфіменко, керуючий представництва Литовсько-Української юридичної компанії «Терра», адвокат; Ірина Сказко, директор юридичного департаменту Асоціації відновлювальної та сонячної енергетики.

У ході діалогу було обговорено мету, унікальність, освітні компоненти, що сприяють формуванню загальних і фахових компетентностей та досягненню програмних результатів навчання, особливості освітньо-наукової програми «Право».

Стейкхолдери схвально оцінили освітньо-наукову програму «Право» та відзначили, що попередні пропозиції враховані.

У підсумку гарант освітньо-наукової програми «Право» Юрій Оніщик подякував присутнім за продуктивну роботу та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.