ПРИСУДЖЕННЯ ПРЕМІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ МОЛОДИМ УЧЕНИМ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

13 грудня було прийнято Постанову про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим. Цьогоріч колективу молодих науковців Олені Володимирівні КОЛОСНІЧЕНКО, доктору мистецтвознавства, професору, Лауреату Національної премії України імені Бориса Патона, члену Національної спілки художників України, члену Спілки дизайнерів України, Аллі Іванівні РУБАНЦІ кандидату технічних наук, доценту, члену Спілки дизайнерів України, Галині Миколаївні ОЛІЙНИК, доктору філософії, доценту, члену Спілки дизайнерів України присуджено Премію Верховної Ради України за отримані вагомі наукові здобутки під час проведення прикладних наукових досліджень на тему: "Концепція формування асортименту ергономічного захисного та спеціального одягу на засадах дизайну".

Колектив університету щиро вітає переможців з цією почесною відзнакою та пишається досягненнями наших науковців!

Бажаємо успіхів та наснаги у вашій нелегкій праці, невичерпної віри, нових звершень!