Вітаємо колектив науковців Київського національного університету технологій та дизайну з перемогою у конкурсі білатеральних українсько-турецьких науково-дослідних проєктів, відібраних для фінансування на 2023-2024 рр. Міжуніверситетські наукові проєктні дослідження на тему: «Маркетинговий розвиток екотериторії університету для рекреації post-COVID осіб/Marketing development of the university's eco campus for recreational post-COVID persons», спільно виконуватимуть науковці ONDOKUZ MAYIS University та Сумського національного аграрного університету.

Вітаємо наш колектив з перемогою і бажаємо успішної реалізації проекту!!!

Деталі за посиланням