МАЙСТЕР-КЛАС «МАГІЯ ГОЛОСУ» НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ГРИШКА

15 лютого в КНУТД відбувся майстер-клас «Магія голосу» всесвітньо відомого оперного співака , народного артиста України , лауреата Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, соліста Metropolitan Opera ( 1994–2008 рр.) , професора НМАУ ім. П. І. Чайковського , почесного професора Lingnan Normal University ( Китай) неймовірного Володимира Даниловича ГРИШКА.

Самобутнього майстра оперного співу представив Іван Грищенко, ректор КНУТД, академік НАПН України. Володимир Данилович розповів про свій творчий шлях , співпрацю з легендами оперної сцени , зокрема з Лучано Паваротті , наголосив на особливостях італійської вокальної школи.

У заході взяли участь здобувачі освіти кафедри сценічних мистецтв і культури Факультету культурних і креативних індустрій , яким майстер надав практичні поради з основ дихання і співу, ознайомив із секретами оперного мистецтва.

Студенти мали унікальну можливість продемонструвати свої навички і отримати професійні зауваження від майстра.

Наприкінці зустрічі Володимир Гришко порадував глядачів неперевершеним виконанням хітів оперного співу. Глядачі довго вітали маестро оваціями.

Щиро дякуємо Володимирові Даниловичу за зворушливе, змістовне, творче спілкування та чекаємо на нові зустрічі в КНУТД!