Студентські заходи, проведені до Дня закоханих на факультеті дизайну

14 лютого відзначають свято – День Святого Валентина або День закоханих. У всьому світі існують особливі традиційні подарунки в цей день. Одними із них є листівки-валентинки. На кафедрі мультимедійнного дизайну був організований майстер-клас для студентів по дизайну листівок «Українське серце!» до Дня закоханих.

Студенти із задоволенням прийняли участь, проявили фантазію та поділились позитивними враженнями.

Також, студенти з Факультету дизайну, Факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій та Факультету мистецтва і моди спільно провели акцію обміну книгами до 14 лютого, щоб кожен зміг отримати приємні емоції в це свято.

Під час заходу до Дня закоханих «Кохання на папері» студенти мали змогу обмінятись книгами.

Зміст акції полягав у тому, що всі охочі реєструвалися у гугл формі та обирали спосіб обміну книгою (поштою чи при зустрічі). Далі організатори формували пари згідно з інтересами учасників.

Всі студенти залишилися задоволеними, отримали книгу і нові знайомства.

Студентський актив та учасники майстер-класу та акції по обміну книгами виразили свої думки, щоб такі заходи проводились частіше і стали щорічною доброю традицією в КНУТД.