Новий етап співпраці Київського національного університету технологій та дизайну з Великодимерським ліцеєм

23 березня 2023 року керівництво Київського національного університету технологій та дизайну, а саме: Іван Грищенко, ректор КНУТД; Оксана Моргулець, проректор з освітньої діяльності; Любов Хмелевська, директор фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД та Тетяна Власюк, секретар приймальної комісії; на запрошення Тетяни Філіпової, директорки ліцею, відвідали Великодимерський ліцей Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області.

Представники університету зустрілися з учнями старших класів та розповіли про університет, спеціальності, за якими здійснюють підготовку фахівців у КНУТД, особливості організації освітнього процесу, зокрема, в умовах воєнного стану, міжнародну діяльність, відомих випускників та можливості успішного працевлаштування після закінчення університету. Учні активно цікавилися умовами вступу на різні спеціальності, студентським життям в університеті та перспективами навчання за програмами міжнародної академічної мобільності, які діють у КНУТД.

У межах робочої зустрічі керівництво закладів освіти, до якої доєдналася Тетяна Іванченко, очільниця Управління освіти, культури, молоді і спорту Великодимерської селищної ради, було обговорено конкретні кроки взаємовигідної співпраці в навчальній, методичній, профорієнтаційній та проєктно-грантовій діяльності на найближчу перспективу та підписано угоду про співпрацю між Київським національним університетом технологій та дизайну та Великодимерським ліцеєм.

Разом до Перемоги з вірою у найкраще майбутнє нашої молоді!