КРУГЛИЙ СТІЛ КАФЕДРИ ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

3 квітня 2023 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся круглий стіл кафедри приватного та публічного права зі стейкхолдерами з числа академічної спільноти, роботодавців, здобувачів вищої освіти та випускників, метою проведення якого було обговорення освітніх програм «Господарсько-правова діяльність» за спеціальністю 081 «Право» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Від університету в заході взяли участь директор Інституту права та сучасних технологій, кандидат економічних наук, доцент Тетяна Власюк, завідувач кафедри приватного та публічного права, доктор юридичних наук, професор Юрій Оніщик, гарант освітньої програми «Господарсько-правова діяльність» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, доцент кафедри приватного та публічного права, кандидат юридичних наук, доцент Інна Коваленко, гарант освітньої програми «Господарсько-правова діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти, професор кафедри приватного та публічного права, доктор юридичних наук, доцент Юрій Дем’янчук, науково-педагогічні працівники (Коваль О.М., Фастовець Н.В., Олійник А.Ю., Кипич І.В.) та здобувачі вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів (Марія Клименко, Денис Медвєдєв, Олександр Хіменко, Олександр Матюшкін) кафедри, що навчаються за цими освітніми програмами.

Модератором круглого столу виступив завідувач кафедри приватного та публічного права, доктор юридичних наук, професор Юрій Оніщик.

В обговоренні взяли участь стейкхолдери від академічної спільноти: Олександр   Бригінець, професор кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, доктор юридичних наук, професор; Наталія Атаманчук, провідний науковий співробітник відділу дослідження проблем взаємодії держави і громадянського суспільства Київського регіонального центру Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, доцент; Костянтин Шкарупа, провідний науковий співробітник Науково-дослідного інституту публічного права, доктор юридичних наук, старший дослідник.

До обговорення освітніх програм «Господарсько-правова діяльність» долучилися стейкхолдери від роботодавців: Вікторія Ільяшенко, начальник управління аналітичної та архівної роботи Київського апеляційного суду, доктор економічних наук, професор; Олександр Долгий, заступник начальника відділу розроблення та забезпечення програм підвищення кваліфікації Центру професійного розвитку публічних службовців Української школи урядування, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник; Олександр Риженко, директор ТОВ «Юридичне бюро «Феміда», адвокат, кандидат юридичних наук; Олексій Шишкін, директор ТОВ «ФЕМІДА ЛАЙН», адвокат.

В обговоренні прийняли участь представники стейкхолдерів із числа випускників: Габріелла Амбруш, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та надання публічної інформації у сфері державної реєстрації Управління обліку та контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України; Ольга Яницька, секретар судового засідання Київського апеляційного суду.

У ході діалогу було обговорено мету, унікальність, освітні компоненти, що сприяють формуванню загальних і фахових компетентностей та досягненню програмних результатів навчання, особливості освітніх програм «Господарсько-правова діяльність» за спеціальністю 081 «Право» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

За результатами онлайн-зустрічі було узгоджено низку пропозицій від стейкхолдерів щодо удосконалення освітніх програм «Господарсько-правова діяльність» за спеціальністю 081 «Право» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які будуть враховані, та ухвалено відповідні рішення. Модератор резюмував рекомендації з подальшого удосконалення освітніх програм, а також подякував учасникам круглого столу за продуктивну роботу та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.