ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА «АКТУАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ В ДИЗАЙНІ КОСТЮМА» НА КАФЕДРІ МИСТЕЦТВА ТА ДИЗАЙНУ КОСТЮМА

06 квітня 2023 року відбулося засідання наукового гуртка кафедри мистецтва та дизайну костюма «Актуальні тенденції в дизайні костюма» (керівники – Наталія Чупріна, доктор мистецтвознавства. професор, Тетяна Кротова, доктор мистецтвознавства, професор), присвячене дослідженню різновидів та реалізації етапів дослідницьких передпроєктних робіт у дизайні одягу.

Засідання наукового гуртка проводить професор Наталія Чупріна

Здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти, освітніх програм «Дизайн одягу», «Дизайн (за видами)» доповіли та проаналізували результати індивідуальних проєктних розробок, що були оприлюднені ними в ході Міжнародного симпозіуму «Creativity. Technology. Marketing», the V-th edition; Міжнародної конференції «Technical Scientific conference of undergraduate, master and PhD students» (Технічний університет Молдови, м. Кишинів, Молдова); міжнародних та всеукраїнських конференцій «Гагенмейстерські читання» (Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка, Україна), «Інноватика в освіті, науці та бізнесі: виклики та можливості» (КНУТД) тощо.

Роботи здобувачів вищої освіти Яни Науменко, Марії Прасол, Олени Кравченко

Проєктні індивідуальні завдання, розроблені здобувачами в межах теми засідання наукового гуртка, полягали у передпроєктному визначенні та реалізації основних чинників дизайну дитячого одягу, враховуючи вікові характеристики та потреби дітей різного віку. Активне обговорення створених ескізів дитячого одягу з наперед визначеними властивостями, викликало жвавий інтерес та обмін креативними ідеями з-поміж гуртківців.

Роботи здобувачів вищої освіти Вікторії Гончаренко, Марії Дмитренко