ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДОКТОРА ВІРГІЛІУСА ВАЛЕЙКИ (ЛИТВА)

6 квітня в рамках інтернаціоналізації вищої освіти та відповідно до Угоди про співпрацю між Київський національним університетом технологій та дизайну і Каунаським технологічним університетом, підписаної за ініціативи кафедри хімічних технологій та ресурсозбереження, відбулася перша відкрита лекція наших зарубіжних колег. Доктор Віргіліус Валейка, професор кафедри хімії і технології полімерів Каунаського технологічного університету (Литва), прочитав лекцію з теми «Протеїни в косметиці та фармації». Лекція відбулася на безоплатній основі у форматі ZOOM-конференції. З-поміж слухачів лекції були здобувачі освіти, аспіранти і викладачі кафедр хімічних технологій та ресурсозбереження; біотехнології, шкіри та хутра; промислової фармації. Наприкінці лекції студенти мали можливість поставити запитання і отримати ґрунтовні відповіді. Сподіваємось, що такі міжнародні відкриті лекції стануть доброю традицією на Факультеті хімічних і біофармацевтичних технологій. І невдовзі ми зможемо почути наших колег з Польщі, Румунії, Чехії, Німеччини та інших країн.