ЗУСТРІЧ СТЕЙКХОЛДЕРА БРЕНДУ «HELISSEN» ЗІ СТУДЕНТАМИ КАФЕДРИ МОДИ ТА ОДЯГУ

Одним із найдієвіших способів надання допомоги студентам у працевлаштуванні, а роботодавцям – у якісному доборі кадрів є проведення Міжгалузевого ярмарку вакансій, який відбувся 06 квітня 2023 року в КНУТД.

У рамках Ярмарку вакансій на кафедрі моди та одягу відбувся круглий стіл-зустріч здобувачів освітньої програми «Конструювання та технології швейних виробів» та викладачів кафедри з українською дизайнеркою Оленою Цимбал власницею бренду «HELISSEN».

Олена Цимбал розповіла про особливості створення виробів власного бренду «HELISSEN», поділилася секретами професії.

Також було обговорено багато питань, а саме: бренд, його структуру; напрями роботи у сучасних умовах; вимоги до кравчині під час роботи з шовковими тканинами; особливості взаємовідносин у роботі в сімейному бізнесі; які додаткові знання потрібні у веденні сучасного бізнесу; інформацію щодо українського виробника обрядового одягу «Покров»; наявні вакансії на виробництві, інформацію щодо розвитку штучного інтелекту та які спеціальності можуть зникнути; як користуватися штучним інтелектом, його можливості на прикладі CHATGPT та MIDJOURNEY; на що звертати увагу під час співбесіди з працевлаштування; навички, що знадобляться для успішного проходження співбесіди; яке відчуття найголовніше у роботі; критерії вибору роботи для свого розвитку; як вирішувати конфліктні ситуації.

Здобувачі вищої освіти кафедри моди та одягу активно обговорювали та ставили запитання, які їх найбільше цікавили.

Роботодавці, які брали участь у проведенні Ярмарку вакансій наголосили на важливості проведення такого заходу, це сприяє безпосередньому спілкуванню та підбору кваліфікованих працівників на виробництва.