ЛЕКЦІЯ ЮРИСТА АМЕРИКАНСЬКОЇ ФІРМИ LEECH TISHMAN ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА

11 квітня 2023 року з метою підвищення якості освітнього процесу та інтернаціоналізації вищої освіти відбулася лекція у форматі ZOOM-конференції для здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти зі спеціальності «Право» юриста американської юридичної фірми Leech Tishman, кандидата LLM (магістр права, 2023) Університету Пітсбурга, США Внукової Анни Андріївни на тему: «Захист комерційної таємниці в Україні та надихаючий досвід США».

На лекції були присутні студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти груп БП-21, БП-20, БП 1-19, БП 2-19, студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти груп МгП-22, МгзП-22, аспіранти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти груп ДФЗП-20, ДФП-22, ДФПв-22, директор Інституту права та сучасних технологій Тетяна Власюк та науково-педагогічні працівники кафедри приватного та публічного права.

Під час лекції було розкрито сутність та особливості правового регулювання комерційної таємниці в Україні та США, розглянуто співвідношення категорій комерційна таємниця та конфіденційна інформація, окреслено специфіку режиму охорони комерційної таємниці, наведено класичні приклади комерційної таємниці, виділено переваги та недоліки комерційної таємниці (у порівнянні з патентами), охарактеризовано особливості застосування заходів щодо підприємства та контрагентів у напрямку комерційної таємниці, узагальнено типові кейси та судову практику щодо комерційної таємниці в Україні та США.

Щиро вдячні Внуковій Анні Андріївні за цікаву, змістовну, корисну лекцію та легку і зрозумілу подачу матеріалу!