Є Мова – Є Україна!

Ваші дії при порушенні мовного законодавства в університеті!

Мова – це не просто спосiб спiлкування, а щось бiльш значуще. Мова – це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам'ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу (Олесь Гончар).

У Київському національному університету технологій та дизайну дотримуються мовного законодавства під час освітнього процесу.

Якщо виявлено та зафіксовано порушення використання будь-якої окрім державної мови в освітньому процесі (окрім вживаних іноземних мов для іноземних здобувачів вищої освіти), ви маєте право написати письмове звернення, щодо факту порушення.

Письмове звернення оформлюється та надсилається на e-mail:

Людмили Ганущак-Єфіменко – проректорки з наукової та інноваційної діяльності університету. Усі випадки будуть зафіксовані, адже: «Без усякої іншої науки ще можна обійтися, без знання рідної мови обійтися не можна» (Олександр Олесь).