ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «ЦИФРОВЕ МИСТЕЦТВО» КОСТЯНТИНОМ ЧЕРНЯВСЬКИМ

Відбулась зустріч зі стейкхолдером освітньо-професійної програми «Цифрове мистецтво» Костянтином Чернявським, головою Національної спілки художників України, заслуженим художником Украіни, кандидатом мистецтвознавства, доцентом. Обговорено освітню програму «Цифрове мистецтво», за спеціальностю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Відповідно до викликів сьогодення, що постали перед мистецькою галуззю обговорено та складено творчі завдання для студентів з предметів «Концепт арт» та «Цифрове мистецтво», з урахуванням необхідності формування професійних навичок та практичних знань, що формують фахівців із сучасним поглядом та необхідними вміннями для роботи в цифровому мистецтві. У рамках зустрічі заплановано тематичні круглі столи та майстер-класи, спрямовані на приділення особливої уваги аспектам та особливостям сучасної української культури, в умовах військової агресії проти України.

Також методологічні засади забезпечення формування компетентностей необхідних митцю в сучасному світі.