МАЙСТЕР-КЛАС З РИСУНКА МИХАЙЛА РУДЕНКА

11 травня 2023 року вперше у «Мистецькому просторі» КНУТД, відбувся майстер-клас з теми «Портрет в рисунку», який провів Михайло Руденко, доцент кафедри графічного дизайну Факультету дизайну. Майстер натхненно ділився багаторічним досвідом у володінні академічною  школою рисунка. Михайло Федорович наочно продемонстрував виконання портретного зображення в техніці роботи олівцем (портрет виконувався двома різними матеріалами). У заході взяли участь студенти кафедри графічного дизайну груп БДг2-21, БДг3-22, а також молоді викладачі та асистенти кафедри. Під час заняття і студенти, і викладачі, сповнені  наснаги і нових знань опановували нові навички та секрети художньої творчості. Результатом майстер-класу стали цікаві креативні портрети виконані здобувачами освіти.  Цей досвід  був надзвичайно корисним для учасників, оскільки вони працювали у новій творчій локації Університету.