ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНЕ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ-БІОТЕХНОЛОГІВ

Поступово відроджуємо практико-орієнтовані традиції – ознайомлюємо студентів із роботою провідних фармацевтичних підприємств галузі. Днями студенти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» кафедри біотехнології, шкіри та хутра Факультету хімічних та біофармацевтичних технологій побували в АТ «Фармак». АТ «Фармак» – лідер з виробництва ліків в Україні. Сучасний підхід компанії дає можливість розробляти  лікарські засоби для потреб терапії найрізноманітніших хвороб: від інфекційних застуд до препаратів для лікування бронхіальної астми, від сиропів для лікування кашлю до гормональних препаратів, від препаратів для судин до антигістамінних засобів, від антибіотиків до імуномодуляторів.

Продукція «Фармак» – це не просто широкий асортимент ліків, а й надзвичайна якість, що забезпечується згідно з правилами належної практики виробництв. Суворі процеси контролю якості гарантують, що кожен продукт виготовлено відповідно до найвищих стандартів безпеки та ефективності: від постачання сировини до виробництва та дистрибуції, кожен етап виробничого процесу ретельно контролюється та перевіряється. Подорож підприємством, лабораторіями, цехами супроводжувалася словами «за вимогами GMP» – усі процеси врегульовано, описано і підпорядковано відповідно до правил та протоколів. На екскурсії здобувачі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» змогли власними очима оцінити надзвичайно професійний та високий рівень виробництва ліків на АТ  «Фармак», відчути, що всі співробітники – фанати своєї справи,  дружні, професійні та відкриті. Дякуємо за можливість ознайомитися з роботою підприємства! Очікуємо наступної нагоди завітати до АТ «Фармак» для ознайомлення з новими розробками, здобутками та досягненнями колективу висококваліфікованих фахівців!

21.05.2023