ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ «ЦИФРОВА КОЛОРИСТИКА: КЕРУЙТЕ НАСТРОЄМ ВАШИХ ПРОЄКТІВ» ВІД МИХАЙЛА РУДЕНКА

16 травня 2023 року у «Мистецькому просторі» КНУТД, відбулась лекція «Цифрова колористика: Керуйте настроєм ваших проєктів», яку провів Михайло Руденко, доцент кафедри графічного дизайну Факультету дизайну для науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти бакалаврського та магістерського рівнів кафедри інформаційних та комп’ютерних технологій (освітні програми «Інженерія програмного забезпечення», «Управління ІТ-проєктами», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», “Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва») Факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій; кафедри мистецтва та дизайну костюма Факультету дизайну і кафедри художнього оздоблення  одягу Факультету мистецтв і моди (освітні програми «Дизайн одягу», «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості»). Майстер натхненно ділився багаторічним досвідом впливу  кольору на сприйняття інформації, як вірно підбирати кольорову палітру відповідно до змісту та задуму. А здобувачі освіти бакалаврського та магістерського рівнів отримали нові знання про кольорові моделі; характеристики кольору; семантичне значення кольорів та їх сполучень; психологічні особливості сприйняття кольору та навички застосовувати кольори; вибирати кольорову палітру відповідно до концепції; керувати поглядом глядача через кольорові сполучення.

Щиро вдячні Михайлу Руденку за цікаву лекцію, нові знання та позитивні емоції!