СТУДЕНТСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ TEAM BUILDING – ОЗНАКА СУЧАСНОГО КНУТД

В рамках заходів з нагоди дня народження Інституту права та сучасних технологій КНУТД, за підтримки Науково-технічної бібліотеки КНУТД, 22 травня 2023 року відбулося змагання із інтелектуально-розважальної гри Quiz.

Студентський інтелектуальний team building дуже популярний в КНУТД. У грі Quiz-2023 взяли участь п’ять команд у склад яких увійшли студенти факультету дизайну, інституту права та сучасних технологій, факультету управління та бізнес дизайну, факультету культурних та креативних індустрій.

Команда «Сіnnabons»

Команда «Пательня»

Команда «Секретні агенти»

Команда «Прокурори»

Команда «Бандерівці»

Журі гри: Анна Вакеріна, Анастасія Піка

За результатами набраних балів перше місце посіла команда «Секретні агенти» в якій грали першокурсники: Анастасія Дем’яненко, Олександра Півень, Владислав Михайлик та Віра Халілова.

Друге місце зайняли гравці команди «Прокурори»: Кирило Кнороз, Дар’я Демянюк, Дар’я Кириченко.

На третьому місці опинились оригінальні та винахідливі члени команди «Пательня»: Ліза Мирошниченко, Павло Шевченко, Олександр Ткаченко, Барбаш Марія, Смирська Дар’я.

Щиро вітаємо переможців!

Чекаємо на нові зустрічі!