ВІТАЄМО СТУДЕНТКУ ГРУПИ БДГ 2-21 ПАНАСЮК ВІКТОРІЮ, ЯКА ВИБОРОЛА ІII МІСЦЕ У XVII ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СТУДЕНТСЬКОМУ КОНКУРСІ ПЕРЕКЛАДУ «ХУДОЖНЄ СЛОВО В СВІТОВІЙ КУЛЬТУРІ»

Підбито підсумки XVII Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі», який було організовано Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля.

Учасники змагалися в номінаціях:

– Переклад поетичного твору з англійської мови на українську;

– Переклад поетичного твору з французької мови на українську;

– Переклад поетичного твору з німецької мови на українську;

– Переклад поетичного твору з української мови на англійську;

– Переклад поетичного твору з української мови на німецьку.

Журі визначало переможців серед представників понад тридцяти університетів України, 137 авторів презентували свої переклади.

Від Київського національного університету технологій та дизайну свої роботи представили студенти групи БДГ2-21 під керівництвом старшої викладачки кафедри філології та перекладу Лебедєвої С. Л.

Панасюк Вікторія посіла ІII місце та отримала грамоту в номінації «Переклад поетичного твору з англійської мови на українську мову».

Усі конкурсанти отримали сертифікат учасника.

Щиро дякуємо всім учасникам за активну участь і вітаємо з перемогою!