Інформаційне повідомлення про прилюдний захист докторської дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.05

10 серпня 2023 року об 11-00 годині у залі засідань КНУТД (1 корпус, 3-й поверх) відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук

Бондаренко Світлани Михайлівни

на тему «Методологічні основи управління якістю бізнес-процесів на підприємствах легкої промисловості в  контексті реалізації цілей сталого розвитку» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий консультант:

Касич Алла Олександрівна, доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри управління та смарт-інновацій Київського національного університету технологій та дизайну (м. Київ).

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Рєпіна Інна Миколаївна, доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри бізнес-економіки та підприємництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (м. Київ)

Жигалкевич Жанна Михайлівна, доктор економічних наук, професор, професорка кафедри промислового маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ),

Маслак Ольга Іванівна, доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (м. Кременчук).

Вчений секретар

спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05

к.е.н., доцент                                                                                   Гончаренко І. М.