ЮРИДИЧНА ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО

Вітаємо аспірантку кафедри приватного та публічного права Інституту права та сучасних технологій Київського національного університету технологій та дизайну  Полат Ірину із перемогою у Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Юридична освіта майбутнього».

Організаторами конкурсу виступили: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти та науки України: Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді, Аналітичний центр якості освіти.

Конкурс проводився серед двох категорій учасників: І- учні і ІІ – студенти та аспіранти. На адресу організаційного комітету надійшло біля 3000 робіт, з яких експертним журі було вибрано 60 найкращих  творів – по 30 робіт на кожну категорію.

Ірина Полат увійшла у ТОП-30 фіналістів - переможців у категорії студенти та аспіранти.

Вітаємо Ірину із перемогою! Бажаємо натхнення і творчих успіхів!

Тримаємо освітній фронт!