ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКОХОЛДЕРАМИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

На кафедрі фінансів та бізнес-консалтингу провели зустріч студентів із стейкхолдерами Міжнародної компанії HLB Ukraine. Аудиторська компанія HLB Ukraine є членом міжнародної мережі незалежних аудиторських фірм HLB (London, UK). Згідно з рейтингом ТОР-20 світових аудиторських компаній, HLB посідає 11 місце в світі та  7 місце в Європі.

На зустрічі обговорювали шляхи практичної підготовки студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Особливо наголошували на тому, що сучасний фахівець з обліку і оподаткування має буди достатньо обізнаним в питаннях організації обліку, формування звітності в умовах використання консалтингових послуг та володіти розуміннями економічних процесів на ринку послуг.

Також обговорили питання подальшого співробітництва із HLB Ukraine щодо забезпечення освітнього процесу на факультеті управління та бізнес-дизайну.