УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ФЕСТИВАЛІ «ШЛЯХОВИЙ КАМІНЬ»

На запрошення партнера Інституту права та сучасних технологій КНУТД лабораторії історичної реконструкції «КиївГрад» Українського державного центру позашкільної освіти  студенти відвідали історико-рольовий фестиваль «Шляховий камінь».

Здобувачі освіти мали можливість долучитися до учасників реконструкції історичних подій часів Стародавнього Києва княжої доби X–XІI століття.

Програма фестивалю передбачала: командний турнір із середньовічного бою «Звитяга КиївГрада», костюмований лучний турнір, історичні лекції і майстер-класи, конкурс «Національний образ» в тематиці косплея, вишкіл з тактичної медицини, лікбез із мінної безпеки.

Дякуємо завідувачу лабораторії історичної реконструкції «КиївГрад» Євгенію Рязанцеву за запрошення до участі у події спрямованої на вивчення історичної спадщини та патріотичне виховання молоді!

Чекаємо на нові зустрічі!

Тримаємо освітній фронт разом!