ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ТА БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ

20 червня 2023 року відбулася зустріч викладачів кафедри фінансів та бізнес-консалтингу, здобувачів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (ОПП: «Фінанси, банківська справа та страхування», «Цифрові фінанси», «Фінансово-інвестиційний бізнес-консалтинг») та 071 «Облік та оподаткування» (ОПП «Облік та оподаткування», «Міжнародний облік та бізнес-консалтинг») зі стейкхолдером – керуючим відділенням АТ КБ ПУМБ Алісою Степанян. Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ) входить до групи найбільших банків України (ТОП-5 найбільших банків України за версією «50 провідних банків України») і є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних і інвестиційно-банківських операціях.

Під час зустрічі обговорювали питання удосконалення освітніх програм зі згаданих вище спеціальностей. У процесі обговорення Аліса Степанян акцентувала увагу на сучасних вимогах до якості вищої освіти під час розроблення та реалізації освітніх програм.

Також Аліса Степанян висловила готовність всебічно сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти: надавати їм можливість щодо проходження виробничої практики у банківських відділеннях та базу для виконання наукових досліджень.

Жваву дискусію учасників викликало питання забезпечення відповідності програмних результатів навчання запитам сучасних банківських установ.

Зустріч виявилась цікавою та стала корисною і для студентів, і для викладачів, і для стейкхолдера.

У зустрічі зі стейкхолдером та обговоренні освітніх програм взяли участь викладачі кафедри фінансів та бізнес-консалтингу: гарант ОП «Фінансово-інвестиційний бізнес-консалтинг» Ірина Тарасенко, д. е. н., професор; гарант ОП «Цифрові фінанси» Дмитро Коваленко, к. е. н., доцент; гарант ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» Юлія Русіна, к. е. н., доцент; Наталія Радіонова, д. е. н., професор; здобувачі освітніх програм 1–3 курсів бакалаврату та 1 курсу магістратури (Юрій Герасименко, Дар’я Залуцька, Андрій Зайцев, Владислав Гайдай, Максим Студінський, Юлія Герлінська, Наталія Гавриленко, Ольга Гайдай, Ярослав Кулініч, Марина Дайнеко).