День відкритих дверей на факультеті дизайну в КНУТД

На факультеті дизайну Київського національного університету технологій та дизайну в березні, квітні, травні та в червні були проведені Дні відкритих дверей. Для знайомства з університетом приєдналось чимало абітурієнтів та їх батьків як онлайн так і офлайн.

Інтерес до університету був настільки великий, що останній День відкритих дверей був проведений в актовій залі офлайн, де зібралась повна зала абітурієнтів та їх батьків. Кафедри ретельно підготувались до проведення заходу, також до організації та проведення долучилось студентське самоврядування.

З вітальними та настановчими словами виступили декан факультету дизайну Оксана ПАСЬКО та завідувачі випускових кафедр.

Присутні мали можливість отримати інформацію про правила прийому до університету в 2023 році, освітні програми, за якими буде здійснюватись прийом до університету, дізнатись про їх особливості та перспективи працевлаштування; у неформальній обстановці поспілкуватись із завідувачами кафедр та провідними викладачами випускових кафедр; задати будь-які питання, що стосуються вимог до вступу, навчання в університеті та майбутньої професії.

10.07.2023