Київський національний університет технологій та дизайну – на п’ятій сходинці серед столичних закладів вищої освіти у 2023 році!

Київський національний університет технологій та дизайну у світовому рейтингу «WEBOMETRICS -2023» посів п’яту сходинку серед столичних закладів вищої освіти, після Національного технічного університету КПІ, Національного університету біоресурсів і природокористування, Київського національного авіаційного університету та Київського національного університету Тараса Шевченка.

Загалом представленість оцінювалася для більш ніж 31 тисячі університетів світу. Це один з світових рейтингів, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі.

КНУТД вже 94 роки поспіль готує висококваліфікованих фахівців різних напрямів для багатьох країн світу.

10.08.2023