ІНСТИТУТ ПРАВА ТА СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВІТАЄ ПЕРШОКУРСНИКІВ!

В Інституті права та сучасних технологій Київського національного університету технологій та дизайну яскраво розпочався новий 2023/2024 навчальний рік! Велика студентська родина університету поповнилася майбутніми філологами, учителями української і англійської мов, юристами, політологами та соціологами.

Студенти-першокурсники уважно вислухали настанову від Івана Грищенка ректора КНУТД, який наголосив, що наш Університет радо приймає до своєї родини нове покоління молоді, яка прагне здобути якісну освіту у провідному ЗВО України та світу.

Іван Михайлович закцентував увагу на тому, що освіта є важливою складовою особистого і професійного розвитку й успіху людини, а також фундаментом розвинутої держави, тому здобуття знань вимагає від здобувачів свідомого та відповідального ставлення.

До привітань доєдналася директорка ІПСТ КНУТД Тетяна Власюк, завідувачі кафедр та студентське самоврядування ІПСТ КНУТД.

Першокурсники разом із кураторами навчальних груп відвідали унікальні локації Університету та зробили фото на згадку.

Зичимо нашим першокурсникам ґрунтовних знань, захопливих подій, приємних викликів і перемог!

Тримаємо освітній фронт разом!

22.08.2023