ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

17 серпня 2023 року в залі засідань Вченої ради відбулась урочиста Посвята першокурсників факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій КНУТД у студенти. Були присутні студенти першого курсу з кураторами академічних груп, гості, науково-педагогічні працівники, завідувачі кафедр, співробітники деканату.

У відеозверненні до першокурсників, ректор Київського національного університету технологій та дизайну, професор, академік НАПН України – Іван Грищенко – зустрів молодих студентів словами вдячності та натхнення. Він відзначив, що наш заклад вищої освіти, який славиться потужними науковими школами, високоосвіченим професорсько-викладацьким складом та видатними випускниками, уже другий рік поспіль починає новий навчальний рік у важких умовах – в умовах воєнного стану в Україні та загрози повітряних тривог. Проте, він зазначив, що це не заважає університетському колективу приймати першокурсників у свою велику та дружню родину.

Іван Михайлович наголосив на значущості освіти як основи для особистісного, суспільного та державного розвитку, підкресливши, що вона є одним із головних пріоритетів держави. Він підкреслив, що університет, з більш ніж 90-річною історією, має впливову репутацію у професійному та освітньому середовищі, що підтверджується його позиціями у національних та міжнародних рейтингах.

Зокрема, ректор зазначив про досягнення університету в різних сферах та запропонував молоді стати свідомими, активними громадянами, які беруть на себе відповідальність за власний розвиток. Він спонукав студентів до прагнення стати справжніми фахівцями, здатними працювати над різноманітними завданнями та розв'язувати складні виклики. Важливим елементом відеозвернення було закликання молоді здобувати глибокі, багатогранні та змістовні знання, а також спільно сприяти перемозі України.

На завершення, ректор наголосив, що майбутнє студентів – у їхніх руках, закликаючи їх долати труднощі та долати перешкоди на шляху до досягнення успіху та щастя.

Декан факультету мехатроніки та комп'ютерних технологій – Володимир Павленко –привітав першокурсників та висловив щиру радість їхньому приєднанню до академічної спільноти. Він наголосив на важливості обраного шляху здобуття знань та набуття компетентностей з майбутнього фаху, розкриваючи можливості, які надає факультет. Декан спонукав студентів до активного залучення до освітнього процесу, розвитку творчих здібностей та прагнення до новаторства в галузі технологій. Він закликав першокурсників виявити відповідальність, навчальний інтерес та взаємопідтримку, сприяючи спільному успіху на шляху до здобуття знань та професійного зростання.

Ласкаво привітавши першокурсників, студентка другого курсу Крістіна Калініна відіслала їм теплі вітання та висловила свою радість з приводу їхнього вступу до університетської родини. Вона підкреслила, що розуміє їхні сподівання та тривоги, які супроводжують цей перший крок у вищу освіту, і надала підтримку, обіцяючи, що досвід і знання, набуті за рік навчання, допоможуть їм легше адаптуватися та досягти успіху. Крістіна також надихнула їх приєднатися до активного студентського життя, залучатися до цікавих подій та прагнути до саморозвитку в різних сферах.

Вітаючи першокурсників, завідувачка кафедри інформаційних та комп'ютерних технологій, Владислава Скідан, висловила їм щирі вітання з новим етапом навчання. Вона зазначила, що вступ до університету є великим кроком у їхньому освітньому шляху та запевнила, що вони не самотні на цій дорозі. Владислава Валентинівна відзначила значущість інформаційних та комп'ютерних технологій у сучасному світі, а також наголосила на тому, що цей факультет надає унікальну можливість здобути поглиблені знання в цих сферах.

Завідувачка кафедри закликала першокурсників бути відкритими до нових знань, активно залучатися до навчального процесу та долучитися до академічного співтовариства. Вона висловила надію, що вони візьмуть участь у різноманітних проектах та ініціативах, які допоможуть їм розвинути практичні навички та сприяти їхньому професійному зростанню. Владислава Валентинівна підкреслила, що вони стали частиною великої університетської родини, яка завжди готова підтримати та допомогти їм на кожному кроці їхнього студентського життя.

Захід відбувся у теплій, дружній атмосфері, і сподіваємося, кожен учасник запам’ятає цей день як одне із важливих свят студентського життя.

Колектив викладачів, співробітників та студентства радо вітає у своїх лавах першокурсників і бажає їм здоров’я та творчої наснаги! Міцно тримаємо освітній фронт!

Дякуємо нашим славним Захисникам за можливість навчатись.

23.08.2023