ВЗАЄМОДІЯ УНІВЕРСИТЕТУ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА

Розширюючи взаємодію зі стейкхолдерами готельно-ресторанного господарства Київського національного університету технологій та дизайну ректором Іваном Грищенко 24 серпня 2023 року було підписано договір про співпрацю з Віктором Джужуком директором ресторанного комплексу «Мисливський двір».

В рамках угоди про спільну діяльність було обговорено осучаснення компонент освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанний бізнес» та «Туристичний бізнес», організації практичної підготовки здобувачів.

Під час зустрічі було обговорено особливості діяльності суб’єктів господарювання індустрії гостинності та можливості застосування інноваційних технологій в навчанні, зокрема, проведення майстер-класів, нетворкінгу і кар’єрного коучінгу від професіоналів-практиків, представників готельно-ресторанного бізнесу.

Основна спільна мета – підготувати хорошого фахівця в галузі туризму та гостинності, який зможе задовольнити потреби та очікування клієнтів в організації відпочинку та дозвілля.

Дякуємо за співпрацю!

25.08.2023