В рамках плану взаємодії кафедри підприємництва та бізнесу зі стейкхолдерами 23 серпня 2023 року відбувся круглий стіл зі зовнішніми та внутрішніми зацікавленими сторонами освітньо-професійної програми «Інноваційне підприємництво та управління Startup проєктами» ступеня вищої освіти «магістр» спеціальності 076 Підприємництво та торгівля.
Взаємодія із зацікавленими сторонами на кафедрі підприємництва та бізнесу – це систематичний процес, метою якого є налагодження і постійна підтримка конструктивної співпраці зі стейкхолдерами освітніх програм кафедри. Даний процес триває протягом усього програмного циклу і включає в себе широкий спектр заходів та підходів, від обміну інформацією та консультацій до активної участі стейкхолдерів в освітньому процесі.
Модератором зустрічі виступив гарант ОПП «Інноваційне підприємництво та управління Startup проєктами», завідувач кафедри підприємництва та бізнесу д.е.н., професор Талят БЄЛЯЛОВ.
Обговорення відбулося в змішаному форматі за участі представників як академічної спільноти Вікторії ЧОБІТОК, д.е.н., професора, в.о зав. кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих Української інженерно-педагогічної академії, Саміри ПІЛЕЦЬКОЇ, д.е.н., професора Національного авіаційного університету; так і роботодавців освітньо-професійної програми та ін. стейкхолдерів з числа бізнес-партнерів кафедри:
Анатолія БУЛАВКИ, генерального директора ТОВ «ВОРЛД ГРІНІЗЕЙШЕН СИСТЕМ»;
Валерія ВОДОТИКИ, начальника центру управління продуктовими та сервісними рішеннями для клієнтських сегментів, АТ «УКРСИББАНК»;
Еннана АШИРОВА, заступник директора ТОВ «УКРЮГІМПЕКС»;
Юрія ПОГРЕБНЯКА, проджект менеджера Асоціації "IT Ukraine" – EPAM;
Руслана АЛІМОВА, заступника генерального директора ТОВ «ФАВ-КИЇВ»;
Ярослава ГІРНИКА, генерального директора «АГРОЛОДЖИСТИК»;
Олега СМІРНОВА, генерального директора ТОВ «ОЛДІМ»;
Емінова РЕМЗІ, директора ТОВ «А-БУД»;
Амета ЛЮМАНОВА, генерального директора ТОВ «ОКШИНА»;
Саміра ГУРДЖИ, директора «ЮГ-трейдинг груп».
На зустрічі були присутніми також декан факультету управління та бізнес-дизайну д.е.н., професор Ольшанська О.В. та члени робочої групи ОПП (д.е.н., професор Мягких І.М., д.е.н., доцент Шкода М.С.), науково-педагогічний персонал кафедри підприємництва та бізнесу (к.е.н., доцент Крахмальова Н.А., к.е.н., доцент Гончаренко І.М.), а також здобувачі та потенційні вступники освітньо-професійної програми «Інноваційне підприємництво та управління Startup проєктами».
Гарант освітньої програми Талят БЄЛЯЛОВ розпочав зустріч з характеристики профілю освітньо-професійної програми, підкреслив її основні цілі, загальні, фахові та програмні компетентності.
За результатами круглого столу було узгоджено низку пропозицій від стейкхолдерів щодо удосконалення освітньо-професійної програми, які будуть враховані та ухвалено відповідні рішення, зокрема, пропозиція Саміра ГУРДЖИ щодо інтенсифікації вивчення здобувачами прикладних програмних продуктів, буде винесена на засідання кафедри для обговорення та можливості імплементації в змісті ОК «Проєктна діяльність».
Здобувачі вищої освіти, що навчаються на програмі, також брали участь в обговоренні. Цікавість студентів викликало обговорення необхідності підсилення практичної підготовки магістрів ОПП ««Інноваційне підприємництво та управління Startup проєктами», висловлені д.е.н., доцентом Шкодою М.С., та акцентування стейкхолдерів-роботодавців на вдосконаленні мовленнєвих компетенцій з іноземної мови та її значущість в практичній діяльності майбутніх випускників ОПП.
З заключними словом на зустрічі виступила декан факультету управління та бізнес-дизайну Олександра ОЛЬШАНСЬКА, яка подякувала всім учасникам круглого столу за продуктивну роботу та запропонувала бізнес-партнерам кафедри підприємництва та бізнесу долучитись до організації на факультеті Startup Days.
26.08.2023