НАУКОВЦІ КНУТД – ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛIДЖЕНЬ В АНТАРКТИЦI

Відповідно до Наказу від 08.08.2023 року № 5-Н науковці кафедри біотехнології, шкіри та хутра стали переможцями конкурсу за Державною цільовою науково-технічною програмою проведення досліджень в Антарктиці на 2011-2023 роки.  Наказ про переможців Конкурсу оприлюднено на офіційному сайті Державної установи «Національний Антарктичний  центр».

Науково-дослідна робота «Дослідження біоплівкоутворення модельних мікробних угруповань, асоційованих з судинними рослинами Антарктики» (науковий керівник к.б.н., доцент Ольга Юнгін) буде виконуватись за рахунок коштів загального фонду державного бюджету у 2023 році в Київському національному університеті технологій та дизайну.

Бажаємо успіху у реалізації наукового проєкту!