РІЧНА АТЕСТАЦІЯ АСПІРАНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДИЗАЙНУ

21 серпня 2023 року відбулось об’єднане засідання Вченої ради Факультету дизайну та наукового семінару, присвяченого річній атестації аспірантів Факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну. На заході аспіранти всіх курсів (від першого до четвертого) спеціальності 022 «Дизайн» мали можливість детально представити результати своєї науково-дослідної діяльності протягом року, а також поділитися досягнутими напрацюваннями.

Розпочала семінар річної атестації аспірантів, декан факультету дизайну Оксана Пасько. У своєму виступі вона підкреслила важливість продовження наукової роботи в складний для нашої держави воєнний час.

Під час проведення семінару, декан факультету дизайну запрошувала аспірантів кожного курсу до доповідей. Процес включав в себе наукову дискусію, під час якої аспіранти були викликані до відповідей та запитань, які були поставлені висококваліфікованими професорами та досвідченими науковцями, такими як доктор мистецтвознавства Тетяна Кротова, доктор технічних наук Калина Пашкевич, доктор педагогічних наук Володимир Тименко, доктор філософських наук Олександра Колісник та доктор архітектури Вадим Абизов та науковими керівниками аспірантів.

Також до обговорення долучилися самі аспіранти, які здійснили структуровані та виважені доповіді, що відображали сутність їхніх досліджень. Це внесло додатковий аспект наукової дискусії, дозволивши аудиторії оцінити не лише глибину знань, але й здатність аспірантів аргументовано презентувати свої наукові здобутки.

Цей науковий семінар став платформою для обміну ідеями, стимулюванням наукової активності та підвищенням професійного рівня аспірантів. Він відображає важливий етап в навчальному процесі, де молоді науковці можуть продемонструвати свої досягнення та отримати конструктивні поради від визнаних експертів у сфері дизайну.