ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ ВІД ПАРТНЕРІВ-СТЕЙКХОЛДЕРІВ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ КНУТД

14 березня 2023 року студенти кафедри туризму та готельно-ресторанного бізнесу КНУТД мали можливість з середини дізнатись про особливості роботи одного з провідних готельних закладів столиці – Holiday Inn Kyiv.

Менеджер з адміністративної роботи готелю та адміністратор ресторанної служби Holiday Inn Kyiv радо поділилися зі студентами тонкощами ведення готельного бізнесу та розповів про всі деталі у роботі закладу.

Студенти активно цікавилися актуальними питаннями щодо стану сфери гостинності України у період воєнного стану та перспективи розвитку у майбутньому, отримали настанови до навчання та мотивацію до зростання.

Цікаві зустрічі протягом дня дали можливість студентам успішно закріпити вивчений на лекціях теоретичний матеріал і опанувати практичні навички з організації готельно-ресторанного бізнесу.

Продовжуємо вчитися та  набиратися досвіду! Дякуємо за нові знання у сфері гостинності!!!

Все буде Україна!