МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ СТУДЕНТІВ ОПП «ЦИФРОВЕ МИСТЕЦТВО» ДО 32-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

До 32-ї річниці Незалежності України здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОПП «Цифрове мистецтво» (гр. БЦМ1-23, БЦМск1-23, БДАск1-22) в межах  освітніх компонентів історія мистецтв і концепт арт під керівництвом доцента, канд.мист. Дар’ї ЧЕМБЕРЖІ та доцента Інги ЄРМАК, взяли участь у мистецькій акції «Народжені вільними»  і розробили свої арти державної символіки України.

Тризуб – «малий Герб» один із трьох державних символів, разом з прапором і гімном, – має тисячолітню історію, пройшов крізь віки та став популярним у всьому світі символом Незламності, сили Духу та Свободи. Саме тризуб став спадкоємним геральдичним знаком для нащадків князя Володимира Великого. Затверджене 19 лютого 1992 року постановою Верховної Ради України. Сучасний тризуб розроблений групою українських геральдистів – Андрієм Гречилом, Олексієм Коханом та Іваном Турецьким.

Нове покоління, яке народилося вже в незалежній Україні, має можливість жити вільним і самовизначеним життям, сприяючи подальшому розвитку країни  через свої знання, ідеї та внесок у різні сфери суспільства.

Все буде Україна, вільна, сильна, незалежна! Разом до перемоги!